Ansatte

Erik Rørtveit

Regionleder
Normisjon region Rogaland
Tlf: 982 16 140
E-post: erik.rortveit@normisjon.no

Read article "Erik Rørtveit"

Thomas Edward Thesen

Regionleder / Acta
Normisjon region Rogaland
Tlf: 900 65 363
E-post: thomas.thesen@normisjon.no

Read article "Thomas Edward Thesen"

Jeanett Habbestad

Administrasjonskonsulent
Normisjon region Rogaland
Tlf: 982 16 160
E-post: jeanett.habbestad@normisjon.no

Read article "Jeanett Habbestad"

Torunn Fjelde Hansen

Leir / fellesskap
Normisjon region Rogaland
Tlf: 959 32 283
E-post: torunn.fjelde.hansen@normisjon.no

Read article "Torunn Fjelde Hansen"

Ådne Berge

Kambodjsa, Viator
Normisjon region Rogaland
Tlf: 930 49 827
E-post: adne.berge@normisjon.no

Read article "Ådne Berge"

Aud Vihovde Hoftun

Fermate og kvinnearbeid / fellesskap
Normisjon region Rogaland
Tlf: 982 16 181
E-post: audvhoft@gmail.com

Read article "Aud Vihovde Hoftun"

Line Marie Løge

Kvinnearbeider og
Familiekonsulent Alpha Norge
Normisjon region Rogaland
Tlf: 971 63 722
E-post: line.marie@lyse.net

Read article "Line Marie Løge"

Inge Morten Paulsen

Daglig leder Alpha Norge
Normisjon region Rogaland
Tlf: 413 21 901
E-post: imp@normisjon.no

Read article "Inge Morten Paulsen"

Kenneth Kolltveit

Alpha fundraiser
Normisjon region Rogaland
Tlf: 473 35 574
E-post: kenneth.kolltveit@normisjon.no

Read article "Kenneth Kolltveit"

Anne Kristin Bruns

Agenda 1
Normisjon region Rogaland
Tlf: 979 76 136
E-post: anne.kristin@imikirken.no

Read article "Anne Kristin Bruns"

Kørner Høie

Stemnestaden, forkynner
Normisjon region Rogaland
Tlf: 416 89 404
E-post: korner.hoie@normisjon.no

Read article "Kørner Høie"

Roar Flacké

Distriktsleder / fellesskapsutvikler
Normisjon region Rogaland
Tlf: 906 00 239
E-post: roar.flacke@normisjon.no

Read article "Roar Flacké"

Bodil Valle Høie

Bestyrer Stemnestaden
Normisjon region Rogaland
Tlf: 970 74 120
E-post: bodil.hoie@normisjon.no

Read article "Bodil Valle Høie"

Kjersti Hausberg Bjerga

Stemnestaden
Normisjon region Rogaland
Tlf: 938 33 150
E-post: kjersti.bjerga@normisjon.no

Read article "Kjersti Hausberg Bjerga"

Lina Fisk Eide

Agenda 1, Soul Children
Normisjon region Rogaland
Tlf: 404 70 529
E-post: lina.fisk.eide@normisjon.no

Read article "Lina Fisk Eide"

Espen Klingsheim

Vaulali
Normisjon region Rogaland
Tlf: 993 15 458
E-post: post@vaulali.com

Read article "Espen Klingsheim"

Sveinung Notvik

Vaulali
Normisjon region Rogaland
Tlf: 993 15 458
E-post: sveinung.notvik@lyse.net

Read article "Sveinung Notvik"

Hans Høie

Horve
Normisjon region Rogaland
Tlf: 922 60 366
E-post: hans.hoie@normisjon.no

Read article "Hans Høie"

Hilde Tengesdal Trondheim

Horve
Normisjon region Rogaland
Tlf:
E-post: horve@normisjon.no

Read article "Hilde Tengesdal Trondheim"

Maira Andersone

Horve
Normisjon region Rogaland
Tlf:
E-post: mairaandersone@gmail.com

Read article "Maira Andersone"