Kontakt oss!

Adresse og åpningstid

Bibelskolen, Østerhusmonen 81, 4879 GRIMSTAD

Mandag- torsdag kl. 09.00-14.00

Fredag stengt

Tlf:  37 25 68 04

E-post: region.agder@normisjon.no

Ingebjørg Berstad Torp

Regionlederteam/Daglig leder
Normisjon region Agder

tel. 90543423
ingebjorg.berstad.torp@normisjon.no

Gunnar Urstad

Regionlederteam/Økonomi og personal
Normisjon region Agder

tel. 48114910
gunnar.urstad@normisjon.no

Arne Inge Vålandsmyr

Regionlederteam/ Teologi og strategi
Normisjon region Agder

tel. 90766458
arne.inge.valandsmyr@normisjon.no

Tonje Margrete Teistedal

Actaleder
Normisjon region Agder

tel. 92861484
tonje.teistedal@normisjon.no

Camilla Gaarn Røed

Administrasjonskonsulent (vikar)
Normisjon region Agder

tel. 37256804
region.agder@normisjon.no

Gunhild Ingrid Aabel

Forkynner
Normisjon region Agder

tel. 47805544
gunhild.ingrid.aabel@normisjon.no

Marianne Skeie Fjell

Familiekonsulent Acta
Normisjon region Agder

tel. 92644221
marianne.fjell@normisjon.no

Alf Fridtjov Jemtland Halvorsen

Forsamlingsleder Lyngdal/Misjonær
Normisjon region Agder

tel. 41284641
alf.halvorsen@normisjon.no

Hilde Halvorsen

Forkynner/Misjonær
Normisjon region Agder

tel. 95065521
hilde.halvorsen@normisjon.no

Ole Jakob Pedersen

Barne - og ungdomskonsulent Acta
Normisjon region Agder

tel. 91192483
Ole.Jakob.Pedersen@normisjon.no

Inge Flaat

Pastor/Forkynner
Normisjon region Agder

tel. 45393142
inge.flaat@normisjon.no

Erik Albert

Pastor Norkirken Kristiansand/Norkirken Mandal
Normisjon region Agder

tel. 48895891
erik.albert@normisjon.no

Kristine Kjetså-Norum

Barnekonsulent Acta
Normisjon region Agder

tel. 97082850
Kristine.kjetsaa-norum@normisjon.no

Anne Honnemyr

Leder pastorteam Norkirken Vennesla
Normisjon region Agder

tel. 99392404
anne.honnemyr@normisjonvennesla.no

Per Erik Askedal Olsen

Pastorteam Norkirken Vennesla
Normisjon region Agder

tel. 95232913
peolsen@me.com

Asbjørn Smeland

Student - /ungdomskonsulent Acta
Normisjon region Agder

asbjorn.smeland@normisjon.no

Kristian Nesbu Vatne

Pastorteam Norkirken Vennesla
Normisjon region Agder

tel. 97580385
kristian.nesbu.vatne@normisjonvennesla.no

Marianne Frivold

Menighetsarbeider Norkirken Mandal
Normisjon region Agder

tel. 90165807
marianne.frivold@normisjon.no

Isak Gilde

Ungdomsarbeider Norkirken Mandal
Normisjon region Agder

tel. 99479035
isak.gilde@normisjon.no

Simon Ånonsen

Pastorteam Norkirken Vennesla
Normisjon region Agder

tel. 41638348
simon.aanonsen@gmail.com

Morten Høie

Ungdomspastor Norkirken Nedenes
Normisjon region Agder

tel. 40461199
morten.hoie@normisjon.no

Kristian Lande

Misjonær
Normisjon region Agder

tel. 45224633
krlande@gmail.com

Karianne Jaklin Lande

Barne - og ungdomskonsulent Acta (Vikar)
Normisjon region Agder

tel. 93814671
kariannejh@hotmail.com

Santiago Francisco Valdez Cevallos

Gatepastor Norkirken Vennesla
Normisjon region Agder

tel. 45804246
santivaldez@gmail.com

Ingvild Simonnes

Barne - og ungdomskonsulent Norkirken Nedenes (Vikar)
Normisjon region Agder

tel. 97142598
ingvildsimonnes@gmail.com

Lena Mjelde Moholt

Administrasjonskonsulent (permisjon)
Normisjon region Agder

frumoholt@gmail.com

Ingvild Kristine Skovli

Barne - og ungdomskonsulent Acta (Permisjon)
Normisjon region Agder

ingvild.skovli@normisjon.no

Johannes Vålandsmyr

Pastor IMI Arendal/ Fellesskapsutvikler (Permisjon)
Normisjon region Agder

Johannes.Valandsmyr@normisjon.no