Om oss

Normisjon region Hordaland er en av 13 regioner tilknyttet Normisjon, med fokus på fellesskap og misjon.
I Hordaland har Normisjon to menigheter: Norkirken Bergen og Norkirken Nordhordland. Vi har flere barne-, ungdomslag og voksenforeninger spredt rundt i hele regionen.

Sammen med Norkirken Bergens stab har regionens ansatte kontorlokaler i Øvre Korskirkeallmenning 5, og her kan du treffe våre ansatte.

Normisjon Region Hordaland
Øvre Korskirkealmenningen 5
5017 BERGEN

Telefon: 55 21 40 90
E-post: region.hordaland@normisjon.no

Regionkontorets åpningstid er tirsdag til fredag fra klokken 9.00 til 14.30.
Velkommen innom!

Bankkonto: 3000.14.71062

Ansatte:

Normisjon region Hordaland

Acta – barn og unge i Normisjon:

Regionstyret:

Svein Inge  Myhr, styreleder.
Telefon: 932 19 680
E-post: svein.inge.myhr@gmail.com

Galleri Normisjon:

Bruktbutikken Galleri Askøy befinner seg i Strusshamn senter på Askøy.
Åpningstidene er mandag til fredag 11:00-17:00 og lørdag 11:00-16:00.

E-post: galleri.bergen@normisjon.no
Telefon: 452 13 775

Velkommen!

Barbro Wiig Sulebakk

Normisjon region Hordaland

tel. 40216393
barbro.wiig.sulebakk@normisjon.no

Mariann Urdal Henanger

Normisjon region Hordaland

tel. 98861339
mariann.urdal.henanger@normisjon.no

Solveig Gravem Angelskår

Normisjon region Hordaland

solveig.gravem.angelskaar@normisjon.no

Kristian Bjørkhaug

Regionleder
Normisjon region Hordaland

tel. 90628975
kristian.bjorkhaug@normisjon.no

Martin Olsen

Normisjon region Hordaland

martin.olsen@norkirken.no

Hilde Joy Vestøl

Normisjon region Hordaland

tel. 97705150
hilde.joy.vestol@normisjon.no

Aud Else Eikerol Vesetvik

Normisjon region Hordaland

tel. 40031816
aud.else.vesetvik@normisjon.no