Ansatte

Ledergruppa

Anne Birgitta L. Kvelland

Generalsekretær
Generalsekretariatet

anne.birgitta.kvelland@normisjon.no

Trude Andersen

Økonomi- og administrasjonssjef
Administrasjonsavdelingen

tel. 48298026
trude@normisjon.no

Dag-Håkon Eriksen

Internasjonal leder
Misjon Internasjonalt

tel. 92624116
dag-hakon.eriksen@normisjon.no

Vegard Reigstad Tennebø

Fellesskapsutvikler
Normisjon region Sogn og Fjordane

tel. 90642084
vegard.tennebo@normisjon.no

Ingebjørg Berstad Torp

Regionlederteam/Daglig leder
Normisjon region Agder

tel. 90543423
ingebjorg.berstad.torp@normisjon.no

Jann Even Andresen

Lederteam
Misjon i Norge

tel. 95234005
jea@salemmenighet.no

Else Kari Bjerva

Personalleder
Personalseksjonen

tel. 90758021
else.kari.bjerva@normisjon.no

Ole Martin Rudstaden

Medie- og markedssjef
Medie- og markedsavdelingen

tel. 41366112
ole.martin.rudstaden@normisjon.no

Økonomi- og administrasjonsavdelingen

Trude Andersen

Økonomi- og administrasjonssjef
Administrasjonsavdelingen

tel. 48298026
trude@normisjon.no

Stein Ole Kolstad Varhaug

Nestleder
Administrasjonsavdelingen

steinole@normisjon.no

Gudrun Homstvedt

Økonomikonsulent
Økonomiseksjonen

tel. 45213397
gudrun.homstvedt@normisjon.no

Elisabeth Nilsen

Organisasjonssekretær
Generalsekretariatet

tel. 45213471
elisabeth.nilsen@normisjon.no

Olav Vold

Rådgiver
Administrasjonsavdelingen

tel. 41604902
olavvold@gmail.com

Geir-Ove Skogø

Rådgiver
Administrasjonsavdelingen

tel. 95123560
geir-ove.skogo@normisjon.no

Personalavdelingen

Else Kari Bjerva

Personalleder
Personalseksjonen

tel. 90758021
else.kari.bjerva@normisjon.no

Eva Louise Hansen

Personalkonsulent
Personalseksjonen

tel. 45213690
eva.louise.hansen@normisjon.no

Misjon Internasjonalt

Dag-Håkon Eriksen

Internasjonal leder
Misjon Internasjonalt

tel. 92624116
dag-hakon.eriksen@normisjon.no

Marianne Næss Norheim

Nestleder og landkoordinator
Misjon Internasjonalt

tel. 47659603
marianne.naess.norheim@normisjon.no

Bjørnar Lemvik

Landkoordinator
Misjon Internasjonalt

Boru Galgalo Mole

Landkoordinator
Misjon Internasjonalt

Normisjon i Norge

Vegard Reigstad Tennebø

Fellesskapsutvikler
Normisjon region Sogn og Fjordane

tel. 90642084
vegard.tennebo@normisjon.no

Ingebjørg Berstad Torp

Regionlederteam/Daglig leder
Normisjon region Agder

tel. 90543423
ingebjorg.berstad.torp@normisjon.no

Jann Even Andresen

Lederteam
Misjon i Norge

tel. 95234005
jea@salemmenighet.no

Svein Granerud

Seniorkonsulent Seniorkonsulent
Misjon i Norge

tel. 90655448
svein.granerud@normisjon.no

Galleri Normisjon

Lillian Dombestein

Galleri Normisjon

tel. 92453492
lillian.dombestein@normisjon.no

Åshild Marie Sandvik

Gjenbrukskonsulent (permisjon)
Galleri Normisjon

ashild.sandvik@normisjon.no

Agenda 3:16

Kristin Wennemo Malmin

Redaktør
Agenda 3.16

tel. 47489099
kwm@normisjon.no

Per Arne Gjerdi

Journalist
Agenda 3.16

tel. 45213488
per.arne.gjerdi@normisjon.no

Martin Eikeland

Journalist
Agenda 3.16

tel. 91164887
martin.eikeland@normisjon.no

Torunn Hvale Melbø

Grafisk designer
Agenda 3.16

tel. 97169322
torunn.hvale@normisjon.no

Martin Mathisen Hasseleid

Markeds- og annonseansvarlig
Agenda 3.16

tel. 99548180
martin.hasseleid@normisjon.no

Randi Sivertsen

Markeds- og opplagsansvarlig
Agenda 3.16

tel. 48869171
randi.sivertsen@normisjon.no

Birgit Nersten Lopacki

Journalist (permisjon)
Agenda 3.16

tel. 48869180
birgit.lopacki@normisjon.no

Medie- og markedsavdelingen

Ole Martin Rudstaden

Medie- og markedssjef
Medie- og markedsavdelingen

tel. 41366112
ole.martin.rudstaden@normisjon.no

Mari-Anne Nybraaten

Nestleder
Medie- og markedsavdelingen

tel. 92218100
mari-anne.nybraaten@normisjon.no

Sunniva Vikan

Informasjonsrådgiver
Medie- og markedsavdelingen

tel. 99301919
sunniva.vikan@normisjon.no

Mari Jelmert

Innsamlingsrådgiver
Medie- og markedsavdelingen

tel. 94436887
mari.jelmert@normisjon.no

Camilla Gullbrekken

Innsamlingsrådgiver
Medie- og markedsavdelingen

tel. 93815562
camilla.gullbrekken@normisjon.no

Markus Plementas

Redaktør, TV Normisjon
Medie- og markedsavdelingen

tel. 48174239
markus.plementas@normisjon.no

Sigrid Rege Gårdsvoll

Kommunikasjonsrådgiver
Medie- og markedsavdelingen

tel. 93684547
srg@normisjon.no

Hanne Liv Gryting

Grafisk designer
Medie- og markedsavdelingen

tel. 97085964
hanne.liv.gyllander@normisjon.no

Morten Barth-Hansen

Databaseansvarlig
Medie- og markedsavdelingen

tel. 92451140
morten.barth-hansen@normisjon.no

Ann Kristin Ruud

Medie- og markedsavdelingen

tel. 45213689
akr@normisjon.no

IKT-seksjonen

Knut-Bjarne Nordhaug

IKT-Seksjonen

tel. 93007992
knut-bjarne.nordhaug@normisjon.no

Normisjon Eiendom

Ruurd Hendrik de Vries

Prosjektleder
Bolig og Gård (Normisjon)

tel. 46448560
ruurd.devries@normisjon.no

Torleif Tveten

Driftstekniker
Bolig og Gård (Normisjon)

tel. 46448670
torleif.tveten@normisjon.no

Anita Næss Thorängen

Utleieansvarlig
Bolig og Gård (Normisjon)

tel. 40812898
utleie.eiendom@normisjon.no