Ansatte

Ledergruppa

Kjetil Vestel Haga

Generalsekretær
Generalsekretariatet

tel. 41201977
kjetil.vestel.haga@normisjon.no

Tore Giil Bjørsvik

Internasjonal leder og landkoordinator for Kambodsja
Misjon Internasjonalt

tel. 95273287
tore.bjorsvik@normisjon.no

Mari-Anne Nybraaten

Leder
Medie- og markedsavdelingen

tel. 92218100
mari-anne.nybraaten@normisjon.no

Eivind Milton Saaghus

Økonomi- og administrasjonssjef
Administrasjonsavdelingen

e_saaghus@hotmail.com

Jann Even Andresen

Lederteam
Misjon i Norge

tel. 95234005
jea@salemmenighet.no

Ingebjørg Berstad Torp

Lederteam
Misjon i Norge

tel. 90543423
ingebjorg.berstad.torp@normisjon.no

Vegard Tennebø

Lederteam
Misjon i Norge

tel. 90642084
vegard.tennebo@normisjon.no

Ole Martin Rudstaden

Assisterende generalsekretær
Misjon i Norge

tel. 41366112
ole.martin.rudstaden@normisjon.no

Økonomi- og administrasjonsavdelingen

Eivind Milton Saaghus

Økonomi- og administrasjonssjef
Administrasjonsavdelingen

e_saaghus@hotmail.com

Kjell Magne Sørumshagen

Økonomirådgiver
Administrasjonsavdelingen

tel. 93417620
kjell.magne.sorumshagen@normisjon.no

Elisabeth Nilsen

Organisasjonssekretær
Generalsekretariatet

tel. 45213471
elisabeth.nilsen@normisjon.no

Personalavdelingen

Else Kari Bjerva

Personalleder
Personalseksjonen

tel. 90758021
else.kari.bjerva@normisjon.no

Eva Lovise Hansen

Personalkonsulent
Personalseksjonen

tel. 45213690
eva.louise.hansen@normisjon.no

Misjon Internasjonalt

Tore Giil Bjørsvik

Internasjonal leder og landkoordinator for Kambodsja
Misjon Internasjonalt

tel. 95273287
tore.bjorsvik@normisjon.no

Marianne Næss Norheim

Nestleder, Dignikoordinator og landkoordinator for Nepal, Aserbajdsjan, og SAT-7
Misjon Internasjonalt

tel. 47659603
marianne.naess.norheim@normisjon.no

Ingrid Straume

Landkoordinator for India, Ecuador, Cuba, Bhutan og Asiabasen
Misjon Internasjonalt

tel. 45213448
ingrid.straume@normisjon.no

Bjørnar Lemvik

Landkoordinator
Misjon Internasjonalt

Mirjam Artmark Aanensen

Landkoordinator for Mali, Senegal og Bangladesh
Misjon Internasjonalt

tel. 47447320
mirjam.artmark.aanensen@normisjon.no

Normisjon i Norge

Jann Even Andresen

Lederteam
Misjon i Norge

tel. 95234005
jea@salemmenighet.no

Ingebjørg Berstad Torp

Lederteam
Misjon i Norge

tel. 90543423
ingebjorg.berstad.torp@normisjon.no

Vegard Tennebø

Lederteam
Misjon i Norge

tel. 90642084
vegard.tennebo@normisjon.no

Galleri Normisjon

Anita Næss Thorängen

Daglig leder
Galleri Normisjon

tel. 99591168
anita@normisjon.no

Agenda 3:16

Kristin Wennemo Malmin

Redaktør
Agenda 3.16

tel. 47489099
kwm@normisjon.no

Per Arne Gjerdi

Journalist
Agenda 3.16

tel. 45213488
per.arne.gjerdi@normisjon.no

Torunn Hvale Melbø

Grafisk designer
Agenda 3.16

tel. 97169322
torunn.hvale@normisjon.no

Randi Sivertsen

Markeds- og opplagsansvarlig
Agenda 3.16

tel. 48869171
randi.sivertsen@normisjon.no

Birgit Nersten Lopacki

Journalist
Agenda 3.16

tel. 48869180
birgit.lopacki@normisjon.no

Anne Marken Gihlemoen

Markedskonsulent (40%)
Agenda 3.16

Medie- og markedsavdelingen

Mari-Anne Nybraaten

Leder
Medie- og markedsavdelingen

tel. 92218100
mari-anne.nybraaten@normisjon.no

Camilla Gullbrekken

Innsamlingsrådgiver
Medie- og markedsavdelingen

tel. 93815562
camilla.gullbrekken@normisjon.no

Pål Atle Normann

Innsamlingsrådgiver
Medie- og markedsavdelingen

tel. 95707590
pal.atle.normann@normisjon.no

Inga Lill Nord Nyvoll

Kommunikasjonsrådgiver
Medie- og markedsavdelingen

tel. 47816503
inga.nyvoll@normisjon.no

Morten Barth-Hansen

Databaseansvarlig
Medie- og markedsavdelingen

tel. 92451140
morten.barth-hansen@normisjon.no

Ann Kristin Ruud

Medie- og markedsavdelingen

tel. 45213689
akr@normisjon.no

Hanne Liv Gryting

Grafisk designer
Medie- og markedsavdelingen

tel. 97085964
hanne.liv.gryting@normisjon.no

Normisjon Eiendom AS

Geir-Ove Skogø

Styreleder
Normisjon Eiendom

tel. 95123560
geir-ove.skogo@normisjon.no

Torleif Tveten

Driftstekniker
Normisjon Eiendom

tel. 46448670
torleif.tveten@normisjon.no

Ruurd Hendrik de Vries

Eiendomsleder
Normisjon Eiendom

tel. 46448560
ruurd.devries@normisjon.no