
Normisjon skal være kjent for å bringe Jesus Kristus til nye generasjoner og folkeslag. Vi vil plante, utvikle, lede og sammenkoble.

Normisjon skal være kjent for å bringe Jesus Kristus til nye generasjoner og folkeslag. Vi vil plante, utvikle, lede og sammenkoble.
Vi vil rekruttere, trene og utruste ledere så de med stor frimodighet kan stå i fruktbar tjeneste over tid. Med din gave kan du legge til rette for det!
Vil du gjøre Jesus synlig og tilgjengelig så mennesker i Norge kan bli forvandlet? Bli med å investere i planting av nye menigheter og fellesskap!
I et stadig mer sekulært samfunn møter menighetene og fellesskapene våre stadig nye utfordringer. Bli med å utruste dem for en ny tid!
Et enkelt ønske ble starten på et nytt fellesskap. I dag samles en gjeng unge voksne fast for å dele tro og liv. Det som begynte i det små, er blitt til et viktig holdepunkt i hverdagen.
Normisjon etablerer nå et nytt lederteam for internasjonal avdeling. Teamet skal sikre god ledelse mens organisasjonen arbeider med veivalg for fremtidig organisering og retning.
Etter at Acta og Normisjon vedtok fellesstrategien PULS i 2024, har det pågått et arbeid for å se hvordan organisasjonen best kan utvikles for å virkeliggjøre målene våre. Nå er utredningen klar, og vi inviterer til høring om forslagene som ligger på bordet.